У Львові відкрилася виставка про фашизм за мотивами Орвелла

У Львові відкрилася виставка про фашизм за мотивами Орвелла
фото gazeta.ua

До 111-річчя від дня народження відомого англійського письменника Джорджа Орвелла 25 червня в «Тюрмі на Лонцького» відкрилася виставку графічних робіт Богдана Пилипушка «1984. Вічний фашизм», повідомив Центр досліджень визвольного руху.

В рамках мультипроекту «Орвелл-111» також відбулося читання творів Орвелла, музичний перформанс Мирослава Трофимука (електроніка) та Володимира Бедзвіна (віолончель), перегляд та обговорення художнього фільму «1984».

«Якщо сприймати тоталітарну систему як цегляну вежу, то людина в ній є цеглиною, а фашистська ідеологія — цементним розчином. Метою роботи над графічною серією було показати,як замість захисного об`єкту вежа стає спорудою, котра консервує у своїй статичності: в'язницею. Фіксована матриця людського елементу є чинником його вразливості, а цементувальна речовина не стільки скріплює, скільки стримує та пригнічує», - розповідає Богдан Пилипушко.

Нагадаємо, «1984» - роман-антиутопія відомого англійського письменника Джорджа Орвелла, опублікований 1949 року, де йдеться про деградацію особистості під впливом тоталітарної держави.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук