У Львові відкрили новий автобусний маршрут №11

Економіка23 лютого 201112

23 лютого у Львові відкрили новий автобусний маршрут №11, на якому курсуватимуть нові комфортабельні автобуси – від зупинки біля готелю «Львів» на пр. Чорновола до торгового центру «Кінг-Крос». У перспективі автобуси їздитимуть з центру міста до нового стадіону.

Про це повідомив кореспондент ZAXID.NET.

Маршрут вдалось відкрити завдяки отриманим нещодавно від ЛАЗу новим автобусам марки «CityLAZ» довжиною 13,5 метрів. Місткість автобусів - до 150 осіб. Як повідомив директор ЛКАТП №1 Орест Гриньків, на маршруті №11 курсуватиме 7 автобусів з інтервалом руху 10 хв. Загальна протяжність маршруту – 9,1 км.

На відкритті маршруту міський голова Андрій Садовий зазначив, що місто поступово вирішує ситуацію з транспортним сполученням. Пріоритет надається новим сучасним автобусам львівського виробництва. «Нова маршрутна схема дасть можливість львів’янам якісніше отримувати послуги. Сьогодні цю схему розробляють фахівці Львівської політехніки та західні професіонали. В цій схемі пріоритетом має бути тролейбус і трамвай», - сказав він.

Сьогодні, за словами А.Садового, стоїть питання створення ремонтної бази ЛКАТП №1 для обслуговування автобусів.

Міський голова також повідомив: «Цього року хочемо через проспект Свободи відновити рух тролейбуса. Запланована велика реконструкція пр. Свободи – будемо повністю міняти дорожнє покриття, хідники. Будемо робити це швидко, але якісно».

Довiдка ZAXID.NET

Місто закупило в ЛАЗу 15 нових автобусів марки «CityLAZ». У Львові працює 23 перевізники і є 72 маршрути, транспортне сполучення забезпечують 840 автобусів. Щодня на маршрут виходить 130 одиниць електротранспорту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук