У Львові відкрили оновлений футбольний майданчик

Комунальний майданчик реконструювали компанії Mastercard та Ощадбанк

СпортМарта Когут, 11 вересня 2018, 14:25 1057 0

У вівторок, 11 вересня, у Львові презентували оновлений футбольний майданчик на вул. Чорноморській, 12. Його реконструювали Mastercard спільно з Ощадбанком у межах Всеукраїнської соціальної ініціативи «Передай пас». Цього року ЛКП «Спортресурс» капітально відремонтує 5 майданчиків. Тут встановлять сучасне покриття для занять різними видами спорту та тренажери.

«Велика подяка Mastercard і партнерам з Ощадбанку. Якщо ми згадаємо цю локацію, як вона виглядала кілька місяців тому, і зараз — то розуміємо, що сюди інвестовані не лише кошти, а енергія, доброта і тепло. Цей майданчик стане початком хороших змін, які будуть в цьому районі. Тут праворуч ми приведемо до пуття дитячий майданчик, за цим майданчиком є територія школи, де буде зроблений спортивний зал. Навпроти буде зроблений громадський простір для мешканців. Думаю, що цей майданчик буде завантажений зранку до вечора, бо він новий і охочих грати у футбол буде дуже багато. Це комунальний майданчик, тому він буде використовуватись для громади», — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Відновлювати спортивний простір на вул. Чорноморській почали ще в квітні. Тепер на місці старого та занедбаного спортивного майданчика ‒ нове повноцінне футбольне поле розміром 600 м2 із штучною травою та справжніми воротами.

«Тут було змінено майже все, тут було укріплена основа, покладене покриття, нова огорожа зроблена, розмітка. Майданчик повністю відповідає усім вимогам європейський майданчиків, він мультифункціональний. Тут можна займатися як футболом, так і баскетболом», ‒ каже маркетинг-менеджер компанії Mastercard Тетяна Луценко.

З восьмої ранку до десятої вечора двері майданчика будуть відкритими для усіх, а от на ніч їх зачинятимуть.

«Єдине, на що мені звернули увагу вболівальники, що ще би було добре тут зробити освітлення, щоб можна було цей майданчик використовувати максимально довго», ‒ зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

У Львові є 15 сучасних спортивних майданчиків такого типу. Цей, що на вулиці Чорноморській, вже поставили на баланс ЛКП «Спортресурс», є вже працівник, який буде наглядати за майданчиком.

Повністю відновили спортивний майданчик коштом приватних компаній. Натомість у жовтні за бюджетні кошти почнуть капітально ремонтувати дитячий майданчик, що розташований поруч. До того навпроти вже почали відновлювати громадський простір, там облаштують доріжки, поставлять лавки і смітники. Завершити все обіцяють до листопада.

«Відкриття майданчика на вул. Чорноморській — хороший приклад співпраці приватного сектору та міста, адже вже у жовтні розпочнеться капітальний ремонт дитячого майданчика з поліуретановим покриттям, який розташований поруч, вартість якого становить 500 тис. грн», — додав директор ЛКП «Спортресурс» Ігор Самотій.

Усі фото Маркіяна Лисейка

Це буде мультифункційний майданчик для гри у футбол та баскетбол із гумовим покриттям та трибунами, зоною для воркаут та вуличними тренажерами.

Також у 2018 році ЛКП «Спортресурс» капітально відремонтує 5 майданчиків. Зокрема, йдеться про:

скейт-майданчик (вартість — 1,5 млн грн) та баскетбольний майданчик з полівеніловим покриттям, трибунами, вуличними тренажерами та шаховими столами (2,9 млн грн) на вул. Винниченка, 4;

• мультифункційний майданчик для гри у футбол та баскетбол із резиновим покриттям і трибунами, зоною для воркауту, вуличними тренажерами (2,3 млн грн) на вул. М. Вовчка, 3;

• дитячий майданчик із резиновим покриттям (500 тис. грн) та мультифункційний майданчик для гри у футбол і баскетбол (за 1,1 млн грн позабюджетних коштів) на вул. Чорноморській, 12;

• заміна штучного покриття на міні-футбольному майданчику (1,5 млн грн на 2018 рік, вартість цілого проекту — близько 4 млн грн), що на вул. Ковельській, 67.

«Пріоритетом при плануванні облаштування вуличних спортивних зон у Львові є мультифункційність спортивних майданчиків, аби залучити якомога більшу кількість молоді до занять спортом», — зазначив директор ЛКП «Спортресурс» Ігор Самотій.

До слова, цього року з бюджету міста виділено 9 млн грн на майданчики, які є в підпорядкуванні ЛКП «Спортресурс».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук