У Львові відкрили велотуристичний сезон турніром із тріалу «Snow bike»

СпортМарічка Кулачковська, 27 лютого 2018, 16:41 0

Львівські роверисти позмагалися на традиційному турнірі «Snow bike», який уже 15 років поспіль відбувається на межі двох пір року. Велосипедисти демонстрували свою майстерність у тріалі. Природні та штучні перешкоди долали і діти, і ветерани. Загалом на педалі налягали понад півсотні учасників.

Велоумільці мали здолати дистанцію, не торкаючись ногами землі. Бо за це нараховували штрафний бал. Якщо ж спортсмен упав чи зачепився за дерево, то заробляв у пасив аж 5 зайвих пунктів. На фініші ці очки переводили у додаткові секунди, які погіршували результат.

Особливих зусиль треба докладати ще й через специфічне покриття. Учасниця турніру Ольга Терін розповіла: «Їзда по снігу дуже непередбачувана. Страшно, але емоцій багато. Це в нас сімейний турнір: і чоловік, і син беруть участь. Тому мене так само сюди підписали».

Осідлали «сталевих коней» на турнірі учасники від 10 років. А найстаршому спортсменові – понад 60. Це чемпіон світу серед журналістів-велогонщиків Йосиф Пазяк. Ветеран зазначив: «Треба тренуватися. Мати зимову резину, як на автомобілях і відповідні передачі. Від цього багато залежить. І тоді можна долати такі змагання».

Організатори не робили обмежень на рівень майстерності роверистів. Перевірити свої сили у ритмі змагань могли всі охочі. Організатор турніру Олександр Мякушко підкреслив: «Кожен може подивитися, що він може, як велосипед готовий до весни. Бо то в нас відкриття велотуристичного сезону. Можна перевірити, як роверист готовий фізично, чи вже може сідати за кермо. Тому що зараз почне сніг топитися, і всі захочуть їхати чи на дачу, чи на відпочинок».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук