У Львові відкрили відділення Express Credit Union

Економікапромоція, 7 липня 20145171

Express Credit Union – західно-українська фінансова група компаній, яка вже впевнено закріпила за собою репутацію надійної та стабільної фінансової структури в місті Івано-Франківськ, нещодавно відкрила ще одне відділення в центрі Львова.

Отож, відтепер мешканці міста Лева теж зможуть переконатись у всіх перевагах співпраці з Express Credit Union та матимуть можливість оформити депозитний вклад на найоптимальніших умовах в регіоні –27 % річних у гривнях або ж отримати кредит під заставу золота -  0,29 % в день.

«Наша мета — побудова стабільного партнерства, заснованого на індивідуальному підході в обслуговуванні кожного клієнта. Для нас важлива побудова саме довгострокових партнерських стосунків», - зазначає Голова правління Express Credit Union Островський Олександр Борисович.

Експрес Кредит Юніон ставить перед собою місію принести в фінансову систему України якісно новий рівень сервісу та обслуговування, стати надійним партнером для кожного Клієнта, і продовжуватиме робити це і надалі, відкриваючи нові відділення та розширюючи спектр надання фінансових послуг.

Ліц. серія АЕ №287559 від 06.03.2014

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук