У Львові відкриють перший коворкінг для батьків з дітьми

У жовтні у Львові запрацює коворкінг для батьків із дітьми. Поки дорослі працюватимуть, їхніми дітьми займатимуться педагоги. Протягом першого тижня відвідати заняття та попрацювати у новому місці зможуть безкоштовно усі охочі, згодом доведеться платити близько 2 тис. грн в місяць. Ідея створення простору «Пташеня» виникла у двох львів’янок – Христини Шабат та Соломії Бойкович.

«Коли наші діти були малими, то ми не могли знайти місця, де б можна було працювати разом із дитиною. Із дому молодим мамам працювати також складно, бо виникає певна асоціальність. Ми подумали, що було б добре створити таке місце, яке було б і центром розвитку дитини, і де батьки могли б працювати», - розповідає Христина Шабат.

Простір розташований біля парку ім. Івана Франка, на вул. Рилєєва, 9. У центрі є 3 кімнати, у двох відбуватимуться заняття для дітей, а у одній батьки зможуть працювати.

«Батьки зможуть записати дитину на різного типу заняття для розвитку, наприклад, на англійську, але в принципі коворкінг задуманий як місце, де батьки працюватимуть разом із своїми дітьми, тобто вони перебуватимуть в одній кімнаті», - уточнює Христина.

Вул. Кіндрата Рилєєва, 9

Цей простір розрахований на батьків із дітьми дошкільного віку. Наразі центр працюватиме з 8:30 до 22:00. До обіду тут працюватиме міні-садок, після обіду тут відбуватимуться розвиваючі заняття. За словами Христини Шабат, перший тиждень центр працюватиме безкоштовно, а згодом вартість місячного абонементу становитиме 1 900 грн (для батьків, чиї діти відвідують україномовну групу у міні-садку) та 2 400 для англомовної групи. 

Батьки зможуть працювати у коворкінгу і без запису дитини у міні-садок. «Вартість роботи у коворкінгу ми ще не визначили. Хочемо спершу ознайомитися із пропозиціями та побажаннями батьків після безкоштовного тижня роботи», - додає Христина Шабат.

Центр розпочне працювати 3 жовтня, перший тиждень буде безкоштовним. Серед запланованих занять буде також йога для дорослих.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук