У Львові відновлюється інвестиційна активність

Економіка24 квітня 20092110

Сьогодні, 24 квітня, у Львівському музеї історії релігії проходить Весняний діловий форум, організований з ініціативи юридичної компанії "Ейч. Ді. Партнерз" та аудиторської компанії "Міжнародні стандарти". Учасники форуму обговорюють сучасний стан економіки Львова та західного регіону України, сучасні перспективи та можливості для інвестування. Як поінформував керівник компанії "Ейч. Ді. Партнерз" Любомир Засадний, "ідея цього заходу народилася взимку, коли стало всім важко, і не було руху в бізнесі. Ми вирішили організувати власне весняний захід, щоб поновити життя, дати рух бізнесу. Нам вдалося запросити кращих експертів із ринку нерухомості, банківського сектору та владу".

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: "Приємно, що від бізнесу вийшла ініціатива провести сьогодні зустріч, на яку приїхало багато гостей із багатьох країн Європи, котрі готові інвестувати в економіку нашого міста або вже сьогодні мають тут свій бізнес. Ми цим ще раз підтверджуємо, що Львів - місце для приємних зустрічей, для народження хороших ідей, які потім перетворяться у цікаві бізнес-проекти. Такі форуми проводитимуться постійно. Просто зараз ми цьому будемо приділяти більше уваги, тому що діловий туризм дуже важливий. Ми маємо на нього таку саму велику надію, як і на відпочинковий туризм. За рекомендаціями компанії "МакКінзі", "Монітор Груп", власне Львів і Західна Україна є одними з найпривабливіших територій в Україні для інвестування, враховуючи безпеку, менталітет та близькість до європейського кордону".

Представники ВАТ "СЕБ Банк" та ВАТ "Фольксбанк" заявили, що оптимістично дивляться на подальший розвиток інвестиційного середовища Львова. Так, голова спостережної ради ВАТ "СЕБ Банк" Матс К’яєр заявив: "Звичайно, всі ми уражені економічним спадом. Але, я думаю, іноді потрібно мати кризу, бо починаєш думати якось правдивіше. Вона дає можливість оцінки довготривалої перспективи інвестування у країну. У багатьох країнах починають у такий час відкривати щось нове - чи то готелі, чи торговельні центри, чи ще щось. Це перспектива на майбутнє. "СЕБ Банк" присутній тут з метою допомогти різним секторам, що орієнтуються на майбутнє. В Україні настав час для суттєвих змін у галузі інвестування. Дуже важливо розібратися із законодавством, урегулювати його, щоб іноземний інвестор почував повну безпеку".

Зацікавлені Львовом і девелопери. Зокрема керуючий директор міжнародна компанії, яка надає консалтингові послуги у галузі девелопменту DTZ Нік Коттон прокоментував: "Ми представляємо інтереси багатьох девелоперів, інвесторів, також орендарів і користувачів нерухомого майна. Тому наш інтерес тут є привести хороших, ефективних девелоперів-інвесторів, також представляти інтереси торгових мереж, орендарів офісної нерухомості, щоб створити якісні об’єкти, які будуть вигідні і цікаві всім, не тільки з комерційної токи зору, але й для пересічних львів’ян, щоб інфраструктура загалом покращилася. Ми також представляємо інтереси готельних операторів і девелоперів, що займаються готельною нерухомістю. Ми хочемо вивчити місцеві можливості, і представити їх у максимально вигідному і конструктивному світлі нашим клієнтам". Нік Коттон додав, що "багато наших клієнтів або розглядають вхід до Львова і західного регіону, або вже є присутні тут. Одна з таких компаній - Multi, великий девелопер торгової нерухомості. Ми представляли їх інтереси у придбанні земельної ділянки. Вони вже тут, вони активно працюють над розвитком торгового центру у Львові. Інвестиційний процес уже триває".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук