У Львові відреставрували дві пам’ятки архітектури

КультураОльга Красько, 28 серпня 20148840

У Львові завершили реставрацію ще двох пам’яток архітектури, роботи над якими розпочались у жовтні минулого року у межах спільного українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення історичної частини міста Львова». Так, у проїзді Крива Липа відновили унікальний дерев’яний еркер ХІХ ст. Також завершились реставраційні роботи балкону на вул. Дорошенка, 21.

Еркер на проїзді Крива Липа до і після реставрації. Фото: Urban Project, GIZ Lviv

Як розповіла ZAXID.NET співкоординатор проекту Оксана Олійник, реставрація еркеру (дерев’яна лоджія) обійшлась у 300 тис. грн. Окрім еркеру, в рамках цього ж проекту, завершено реставрацію балкону на вул. Дорошенка, 21, яка коштувала 106 тис. грн.

Балкон на вул. Дорошенка, 21

Також Олійник зазначила, що до середини осені завершаться роботи по реставрації фасаду будівлі середньої загальноосвітньої школи №62, яка знаходиться на вул. Театральній, 15. Роботи тривають уже майже рік. Їх вартість становить понад 900 тис. грн.

Школа на вул. Театральній

Як розповіла ZAXID.NET начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко, роботи над фасадом доволі складні, адже там потрібно було міняти вікна, ремонтувати браму та багато іншого.

Нагадаємо, що реставраційні роботи рівними частинами оплачують Німецьке товариство міжнародного співробітництва у межах проекту Муніципальний розвиток та оновлення історичної частини міста Львова» спільно з Львівською міською радою. Крім того, мешканці квартир, яким належить об’єкт, що реставрується, сплачують 500 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук