У Львові відреставрували чотири старих балкони (фото)

Віра Карпінська, 18 лютого 20140
У Львові відреставрували чотири старих балкони (фото)
Відреставрований балкон на вул. Краківській, 26

У Львові відреставровано чотири балкони за адресами: вул. Лесі Українки, 36, Краківська, 26, пл. Соборна, 10, пл. Соборна 11. Усі чотири будинки збудовані в стилі історизму і три з них (Краківська, 26, пл.Соборна, 10 та 11 ) є пам’ятками архітектури.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Балкон, що на вул. Краківській, 26 – комбінований, тому в його реставрації були задіяні як ковалі, так і скульптори. Роботи на цьому балконі проводила реставраційно-будівельна компанія «Пектораль», а реставрацією металевих деталей цього та решти трьох балконів займався підрядник Юрій Миколаїшин. Три інші балкони повністю металеві і під час реставрації було відновлено огорожі та настил.

Балкон на вул. Лесі Українки, 36. Фото: прес-служба ЛМР

Старі балкони відновили у рамках проекту «Муніципальний розвиток та оновлення історичної частини міста Львова» Львівської міської ради та Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Балкон на пл. Соборній, 10. Фото: прес-служба ЛМР

Балкон на пл. Соборній, 11. Фото: прес-служба ЛМР

Нагадаємо, що в рамках цього проекту продовжується реставрація 13 балконів на 9 будинках: Сербська, 13 (2 балкони), Братів Рогатинців, 14 (3 балкони), Федорова, 30 (1 балкон), Друкарська, 6а (2 балкони), пл. Ринок, 8 (1 балкон), Лисенка, 7 (1 балкон), пл. Соборна, 11 (1 балкони), Дорошенка, 21 (1 балкон), Дорошенка, 6 (1 еркер).

Загальна вартість договорів становить понад 1 млн. грн, з яких 9 тис. грн є внеском мешканців (по 500 грн від квартири, до якої належить балкон), а решту суми порівну сплачують GIZ і Львівська міська рада. Над реставрацією балконів працює 5 реставраційних фірм, проведення робіт супроводжує архітектор проекту GIZ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук