GIZ планує відреставрувати у Львові 40 балконів

Христина Нога, 16 червня 20120
Балкон

Впродовж 2012-2013 рр. GIZ планує відреставрувати 40 балконів у центральній частині міста. Про це сьогодні, 16 червня, під час медіасніданку розповіла керівник проекту "Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста" Іріс Гляйхман.

«Мета нашого проекту, щоб місто оновлювалося повільно і обережно», - зазначила Іріс Гляйхман. Одним із елементів проекту це робота із мешканцями. «Їм треба пояснити, якою цінністю вони володіють, і що це не тільки матеріальна цінність», - сказала вона.  За її словами, мешканці знають, що живуть в унікальних будинках, які охороняє ЮНЕСКО, проте відповідальність за їхній стан перекладають на третіх осіб. «Кожен із мешканців є частиною ЮНЕСКО і має нести відповідальність», - вважає Іріс Гляйхман. Вона розповіла, що у  планах реставрація дерев’яних сходових кліток і балконів. «Сходи і балкони – це діаманти міста. Львів має шанс зберегти ту особливість, яка була віками», - зазначила Іріс Гляйхман.

Вона також повідомила, що за час співпраці у Львові було відреставровано 40 брам і 120 дерев’яних вікон.

На вулиці Краківській розмістили виставку, як зберегти окремі елементи будівлі. «збереження кожного елементу – це збереження міста в цілому», - сказала вона. Також GIZ долучився до громадської ініціативи «Врятуй Меркурія» і організовуватиме конкурс на проект облаштування Бернардинського дворику.

Іріс Гляйхман зазначила, що проведення такого конкурсу повинно бути анонімним і про нього повинні знати люди у різних країнах світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук