У Львові оголосять конкурс на облаштування Бернардинів

15 червня 201211400
У Львові оголосять конкурс на облаштування Бернардинів
Лілія Онищенко

Сьогодні, 15 червня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про оголошення міжнародного конкурсу на найкращий «Проект облаштування відкритого простору комплексу Бернардинського монастиря у м. Львові».

Як розповіла начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко, конкурс оголосять 29 червня.

Учасникам необхідно зареєструватися в організаторів через електронну пошту [email protected]. Реєстраційний внесок не стягується. Кінцевий термін реєстрації – 18.00 17 серпня цього року, кінцевий термін прийому конкурсних проектів – 3 жовтня. За словами начальника міського управління охорони історичного середовища, оголосять рішення журі.

Умовами конкурсу передбачено присудження премій: перша премія – 3 тис. євро, друга премія – 2 тис. євро, третя премія – 1 тис. євро та дві спеціальні відзнаки на загальну суму 600 євро. Конкурс фінансується за рахунок коштів міського бюджету Львова та за рахунок пожертв юридичних і фізичних осіб.

До складу журі увійшло 9 фахівців. Голову журі оберуть на першому засіданні.

Нагадаємо, 10 листопада 2010 року мережа «!Фест» почала будівельні роботи у дворику Бернардинського монастиря, який є пам’яткою національного значення і датується XVII ст. За повідомленням Галицької районної адміністрації, замість літнього майданчика, підприємці почали будувати стаціонарний павільйон – зняли бруківку і бетонні плити, вкопали в землю величезні дерев’яні стовпи, забетонували їх та огородили парканом.

Мер Андрій Садовий 14 грудня під час брифінгу зазначив, що будівництво вже припинено.

16 грудня Господарський суд Львівської області виніс ухвалу, у якій зобов’язав компанію «!Фест» зупинити будівельні роботи у Бернардинському дворику.

18 березня 2011 року у Бернардинському дворику у Львові розпочався демонтаж споруди, встановленої там Холдингом Емоцій «!Фест». За словами представників холдингу «!Фест», це – результат порозуміння між підприємством та міською радою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук