У Львові відзначили 500-річчя Реформації

КультураОльга Перехрест, 30 жовтня 20176980

У понеділок, 30 жовтня, у Львівському національному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбулась урочиста Академія до відзначення 500-ліття Реформації. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

З нагоди урочистостей міський голова Львова Андрій Садовий подарував голові Львівського міжконфесійного оргкомітету Р500, пастору Дмитру Колеснику ювілейну монету імені Короля Данила Галицького.

«Це так важливо у сьогоднішньому часі – не повчати, а бути разом з людьми, вміти послухати, організувати спільну працю, мати соціальну відповідальність. Це те, що завжди є у вашій спільноті, у нашій спільноті. Це те, до чого я маю дуже велику повагу і пошану. І я би так хотів, щоби ця доброта, яка є, була на всю нашу Україну – нам так цього бракує. І спільна любов до Господа Бога, і спільна праця, і спільна відповідальність за своє життя, за життя своїх рідних, близьких і друзів», - сказав у вітальному слові міський голова Львова Андрій Садовий.

Від імені громади міста Андрій Садовий нагородив пастора Дмитра Колесника ювілейною монетою імені Короля Данила Галицького (фото Олександра Мазуренка, прес-служба ЛМР)

Академія розпочалась виконанням хором в супроводі органу хоралу Мартіна Лютера «Ein Feste Burg ist unser Gott». Прозвучали музичні номери «Sanctus», «Found», а також – спільна міжконфесійна молитва за Україну. Також було представлено доповідь на тему «Реформація. Основні ідеї-постулати реформації. Значення реформаційного руху для суспільства».

Завершив захід концерт духовної музики «Requiem for the living»

Нагадаємо, у 2017 році відзначають 500-річчя Реформації. Початком Реформації прийнято вважати виступ німецького ченця Мартіна Лютера 31 жовтня 1517 року, який у цей день прибив 95 тез до брами собору у Віттенберзі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук