У Львові викорчували вже більше двадцяти пнів завдяки спецмашині

Головні новини Львова 10.08Ірина Панчишин, 10 серпня 2015, 14:24 1050 0

Комунальники ЛКП «Зелений Львів» випробовують чеську машину для подрібнювання пнів. Місто її придбало на початку червня.

Машина за допомогою пили, яка швидко обертається, спилює будь-який пень, заглиблюючись на 40 см вниз. Такий апарат обійшовся у 290 тис. грн.

«Автомобіль є повністю на гарантії. Починаючи десь з кінця червня, ми його максимально ефективно використовуємо на території зеленого господарства», — розповів начальник міського управління екології та благоустрою Андрій Галушка.

За його словами, за цей час комунальники підприємства «Зелений Львів» встигли спиляти більше двадцяти пеньків різної величини на вул. Стефаника, Словацького та проспекті Свободи.

«Практично ця машина не залишає після себе розкопів, вона не зачіпає підземні комунікації і електрокабеля. Не порушує замощення дерев плиткою чи поребриком і воно нічого не руйнується», — пояснив майстер ЛКП «Зелений Львів» Назар Процакевич.

Позбуваючись пнів у місті, комунальники знищують і місце для розмноження кліщів. Як відомо, старі пеньки ідеальне місце для їхнього життя.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук