У Львові визначили найдужчого студента

Головні новини за 01.07Вікторія Слобода, 1 липня 2015, 17:39 1454 0

Відбулися фінальні змагання зі стронгмену серед львівських спудеїв. Аматори-силачі повинні були виконати шість вправ. Про дві з них дізналися лише на початку випробувань. Визначити найсильнішого студента Львова було складно, адже у трьох фіналістів були однакові результати.

Цього року вперше стартувала Аматорська ліга зі стронгмену. Учасники протягом трьох етапів змагалися за звання найсильнішого студента. Для Володимира вийти у фінал було надзвичайно складно, адже постійні тренування були дуже виснажливі.

«Потрібно готуватися до вправ. Кожну вправу потрібно підготовлювати окремо під певну вагу, тому що навіть похибка у пять кілограм — дається взнаки. Всі тренування мають бути відповідні. Потрібно тренуватися не жаліючи себе. Віддавати цьому душу», — розповідає фіналіст Володимир Захарків.

Піднімання валіз, лог-ліфт, коромисло, кантування колеса вагою - усі ці класичні вправи виконували студенти-богатирі протягом відбіркових турів. Проте, у фіналі хлопців очікували сюрпризи.

«Сьогодні ми додаємо ще дві додатково. Це є тяга канатом автомобіля вагою під 2,5 тонни та тяга платформи з автомобілем вагою загальною, яка припадає на руки спортсмена близько 250 кг», — каже керівник Студентської ліги із стронгмену Юрій Огоновський.

Уже після першої вправи силачі-аматори дивують суддів. Боротьба обіцяє бути запеклою.

«Найкращий результат — 16 секунд. Його показав Наконечний спортсмен. Він найважчий з учасників. Можливо, це йому допомогло, бо в нього найкраща всласна маса тіла. Але я думаю, що в інший конкурсах і легкі спротсмени підтягнуться і покажуть хороші результати», — розповідає найсильніша людина планети Володимир Рекша.

Серед студентів — неодноразовий Чемпіон аматорських турнірів - Олег Пилип’як. Хлопець зізнається: тренувався дуже багато. «Я не люблю вправи на хват, бо в мене генетично пальці маленькі. Досить тренував хват протягом життя. Не те, що слабенький хват, просто не люблю. Такі як валізи, утримання, і так дальше».

Оскільки, у фінал вийшли троє студентів із однаковими результатами, переможця визначили за підсумками попередніх турів. Студентським Чемпіоном Аматорського турніру став Олег Пилип’як.

Студентський аматорський турнір зі стронгмену планують зробити традиційним.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук