У Львові вперше в Європі екстремали стрибали у чашу стадіону

Головні новини Львова 29.08Марічка Думич, 29 серпня 2016, 17:50 1794 0

У Львові вперше екстремали стрибали із мотузкою з даху «Арени Львів» у чашу. Таких розваг у Європі ще не бачили. Схожі забави є у Польщі, однак тутешні зірвиголови стрибають назовні стадіону, а не всередину.

Роуп-джампери використовують альпіністське спорядження, яке витримує чотири тонни. Система подвійна. Тож якщо б не спрацювала одна, то підстрахувала би інша.

Організатор стрибків Любомир Максимів зазначив: «Наразі допускаємо лише повнолітніх. Однак міркуємо над тим, щоб дозволити з 16 років. Людина обов’язково підписує положення, де вказує, що в неї нема проблем зі здоров’ям. Ну і, звичайно, учасників в алкогольному чи наркотичному сп’янінні і просто неадекватних ми не допускаємо».

Стрибають відчайдухи із 34-метрової висоти. Перед польотом ноги треба поставити якомога ближче до краю. Руки розвести в сторони. І не дивитись униз. На парапеті не варто зволікати, бо потім вже не наважишся на авантюру. Пригода у повітрі триває лише кілька секунд, хоча комусь здається вічністю.

Одна з учасниць розваг Роксоляна розповіла: «Це така невагомість, спочатку вуха закладає. Ти бачиш, що летиш. І це т неймовірне відчуття! Захоплює зсередини! Дуже-дуже класно!».

Роман, який теж стрибнув із роупом, додав: «Адреналін зашкалює! Спочатку дуже страшно, але коли стрибаєш, стає легше і дуже здорово! Думаю, ще довго не буде відпускати мене!».

До речі, серед любителів полоскотати собі нерви більше дівчат — аж 70%.

Перші стрибки із даху «Арени Львів» привабили більше сотні людей. Організатори хочуть зробити атракцію постійною — проводити її щовихідних.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук