У Львові вперше відбудеться баскетбольний матч збірних України й Угорщини
11 серпня вперше в історії Львова та України відбудеться офіційний міжнародний баскетбольний турнір національних збірних України й Угорщини. Про це 8 червня під час прес-конференції повідомив генеральний директор баскетбольного клубу «Політехніка-Галичина» Ігор Савицький.
І.Савицький повідомив, що матч відбуватиметься на тренувальному майданчику команди у Львові, який торік пройшов реконструкцію.
Він повідомив, що реконструкція тривала з липня по грудень 2009 року, через що команда змушена була грати усі матчі першого кола Чемпіонату України на виїзді. За словами генерального директора, команда, довго не маючи можливості тренуватися вдома, виснажилася, й не змогла зайняти у турнірній таблиці місць, на які розраховувала. Проте «велика перемога, що маємо тепер добрий зал для тренування, тому на наступний чемпіонат ставимо собі за мету увійти до вісімки півфіналістів, і якщо ця програма мінімум буде виконана - здобути медалі», - сказав І.Савицький.