У Львові впроваджують голландський досвід економічного розвитку

Економіка29 червня 20102050

Працівники Львівської міської ради пройшли стажування та навчання з питань сприяння місцевому економічному розвитку у голландських містах Гаага та Дельфт. У програмі взяли участь представники України, Албанії, Ямайки, Індонезії, Сербії.

Про це ZAXID.NET повідомили у Львівській міській раді.

У Гаазькій академії місцевого самоврядування проходили тренінги «Місцевий економічний розвиток» (Local Economic Development). Як розповіли в управлінні економіки Львівської міської ради, відбувались як теоретичні, так і практичні навчання. Учасників ознайомили з плануванням, організацією та управлінням проектами. У місті Дельфт учасники проходили стажування в муніципалітеті. Там вони отримали досвід з впровадження стратегій економічного розвитку, ознайомились з практиками інших країн та поділились своїми знаннями та здобутками.

Нагадаємо, співпраця з містом Дельфт розпочалась ще минулого року. В межах міжнародної програми Logo East II у співпраці між управлінням соціального захисту Львівської міської ради та муніципалітетом містом Дельфт (Нідерланди) працівники управління соціального захисту розробили та активували сайт «Львів соціальний».

«Цей курс – це хороше поєднання теорії та практики місцевого економічного розвитку. Ми мали змогу перейняти досвід однієї з найрозвиненіших країн світу, зокрема таких міст як Гаага та Дельфт. Сьогодні готові застосовувати набуті знання на практиці та ділитись досвідом зі співробітниками», - розповіла учасниця тренінгів Христина Ковтало.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук