У Львові заборонили відкриття першого автокінотеатру через карантин

Автокінотеатр планували відкрити на паркінгу «Арени Львів» уже 30 квітня

У Львові заборонили відкриття першого автокінотеатру через карантин
Кінопокази мали відбуватись на парковці перед стадіоном «Арена Львів»

У п’ятницю, 24 квітня, відбулось засідання міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові, на якому розглянули питання продовження карантинних заходів в місті до 11 травня, закриття ринків та кладовищ та заборону автокінотеатру біля «Арени Львів».

«Окремо ми розглянули питання функціонування автокінотеатру біля «Арени Львів». Всі члени штабу одноголосно прийняли рішення заборонити такий вид діяльності», – розповіла Галина Слічна, очільниця міського штабу.

Рішення про заборону відкриття автокінотеатру також підтримали на засіданні комісії ТЕБ і НС. Як пояснив під час брифінгу заступник міського голови Андрій Москаленко, кінопокази у автокінотеатрі трактують як масові заходи, що заборонені в умовах посиленого карантину.

За словами директора мережі автокінотеатрів Kinolife Іллі Свідлера, йдеться не про загальну заборону діяльності, а перенесення дати відкриття на час, коли карантинні умови будуть послаблені. Організатори обіцяють зберегти право відвідування кінопоказів за глядачами, які вже придбали квитки, і скористатися ним, коли роботу автокінотеатру буде відновлено. Про дату відкриття організатори сповістять згодом.

Нагадаємо, що із 30 квітня на парковці перед стадіоном «Арена Львів» мав запрацювати перший у місті автокінотеатр. Його мала відкрити компанія Kinolife Distribution. Організатори запевняли, що автокінотеатр є безпечною розвагою у карантинний час, оскільки глядач взагалі не залишає свого авто, а звук транслюється у машині на FM-хвилі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук