У Львові запрацювала онлайн-карта, де можна відслідкувати ремонти біля вашого дому

Це перше місто, де запрацював такий проект

Головні новини Львова 14.04О.Г., 14 квітня 2016, 12:23 0

Усі заплановані та фактичні видатки на ремонти у Львові тепер можна побачити в режимі онлайн у зручному форматі карти. Клікнувши на іконки поряд з вашим будинком, видно, скільки було витрачено на ті чи інші роботи у 2015 році або скільки планують витратити цьогоріч, повідомляє Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», який реалізував даний проект. 

Львів став першим містом, яке підключило модуль «Бюджетна карта» порталу Openbudeget.in.ua. Наразі на сайті Львівської міськради доступні дві бюджетні карти, які відображають фактичні видатки бюджету розвитку 2015 року та планові – 2016-го.

«Тепер кожен житель Львова у зручному і зрозумілому форматі зможе побачити, скільки коштів заплановано і скільки було витрачено на ремонти його будинку, вулиці, майданчиків тощо, – каже керівник проекту «OpenBudget» Володимир Тарнай. – Сподіваємось, це допоможе зупинити чи принаймні зменшити «розпил» коштів через планові ремонти, які подекуди існують лише на папері або відбуваються недостатньо якісно».

На цьому співпраця Центру «Ейдос» та Львівської міської ради не припиниться. Так, львів’яни цьогоріч планують розробити і візуалізацію дохідної та видаткової частин бюджетів Львівських комунальних підприємств.

Карти можна знайти на сайті Львівської міської ради у вкладці «Місто» - «Бюджет», або ж посиланнями:

Бюджетна карта на 2015 рік

Бюджетна карта на 2016 рік

Проект реалізували за підтримки Європейської комісії в Україні, Міжнародного благодійного фонду «Відродження» та ПРООН в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук