У Львові запрацювала перша в Україні надсучасна молочна лабораторія

Головні новини Львова 07.10Зореслава Губарь, 7 жовтня 2015, 13:26 1672 1

Сьогодні, 7 жовтня, у Львові відкрили нову сучасну лабораторію аналізу молока. Це є частина проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні» Міністерства закордонних справ, торгівлі і розвитку Канади. Цей проект повністю фінансує канадський уряд і на нього вже затратили 300 тисяч канадських доларів (4,7 млн грн).

«Клієнтами цієї лабораторії будуть як малі, так і середні й великі господарства по всій території України. Українські виробники молока повинні підвищити якість та продуктивність своїх господарств, а також якість самого молока, якщо вони хочуть бути добрими партнерами на міжнародному ринку. Саме ця лабораторія повинна в цьому і допомогти», – розповів представник канадських партнерів Умберто Монардес.

Обладнання за допомогою інфрачервоних аналізаторів тестує молоко за вісьмома показниками. Серед них: вміст жиру, білка, лактози, кількість соматичних клітин, вміст сечовини та ін.

Партнерами впровадження цього проекту в Україні є Львівська аграрна дорадча служба, а також Дніпропетровська сільськогосподарська консультаційна служба. Проект розвитку молочного бізнесу в Україні впроваджують вже 7 років.

«На сьогодні Львівська аграрна дорадча служба має на обліку більше 4 тис. корів – майже основна кількість виробників молока Львівської області є клієнтами дорадчої служби. На даний момент в межах цього проекту послуга є безкоштовною, розробляємо відповідні процедури для того, щоб перейти на комерційну основу. В межах цього проекту виробники отримують консультацію, допомагають підвищити прибутковість , підвищити продуктивність корів та покращити якість молока, зокрема також зберегти здоров’я корів», – зазначив менеджер Львівської аграрної дорадчої служби Ярослав Паньків.

В лабораторії дані із проб молока аналізують, а далі відсилають в Канаду на сервер партнера. Там їх обробляють і в кінцевому результаті отримують 17 звітів, які використовують для надання технічного супроводу та консультування виробників молока.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук