У Львові завершився масштабний Всеукраїнський турнір зі спортивної акробатики

Ювілейні змагання об’єднали аж 400 учасників

Головні новини Львова 19.12Марічка Кулачковська, 19 грудня 2018, 16:31 410 0

У Львові завершився традиційний Всеукраїнський турнір зі спортивної акробатики пам’яті Олексія Чернявого. На зорі своєї історії старти збирали менше сотні акробатів. А от у свій ювілейний, вже десятий рік, змагання об’єднали на арені боротьби аж чотири сотні учасників.

Акробат Святослав Крук розповідає: «Я попередні два дні хворів. І через це ми мусимо танцювати три композиції в один день. На першій вправі мені було важко, я намагався якось побороти страх, на другій мені це вже сподобалося. А на третій в мене взагалі вже настрій дуже хороший!»

Залежно від розряду, учасники мають вражати суддів двома або трьома вправами. Головна суддя Аліна Сениця розповідає: «Найбільше, чого не можна допускати, – грубих помилок. Але можна втратити багато балів і дрібними збавками. А якщо спортсмени виступають у «двійці» чи «четвірці», то штрафи 0,2 чи 0,3 множаться на кількість учасників».

Спортсмени мають зосереджуватися не лише на техніці виконання, а й дбати про цілісний настрій виступу. Акробатка Поліна Дорош, яка виступає у тріо, пояснює: «Ми намагалися передати грубий настрій композиції, щоб усі начебто злякалися».

Для атлетів цей турнір – нагода підбити підсумки року і водночас підготуватися до наступного міжнародного сезону, який стартує у січні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук