У Львові зменшилась середня заробітна плата
Економіка

У Львові зменшилась середня заробітна плата

У найбільш динамічно розвинутих бізнес-галузях Львова найнижчі заробітні плати

Тетяна Слюсарчук, 20 серпня 2014 1336 2

У Львові у першому кварталі 2014 року зменшилась середня заробітна плата (у порівняння із аналогічним періодом минулого року), відповідно скоротились надходження до бюджету від суб'єктів підприємницької діяльності. 

Про це, 20 серпня, під час розширеної апаратної наради з управлінцями Львівської міськради заявила в.о. начальника управління економічної політики ЛМР Вікторія Довжик.

«З одного боку це свідчить про зниження ділової активності, а з іншого боку – це може означати, що частина підприємств переходять на заробітну плату в конвертах», – заявила чиновник.

До прикладу в управлінні  проаналізували три галузі, які, наразі, найдинамічніше розвиваються у місті Львові. Мова про заклади громадського харчування, аптеки та рекламні агенції.

Згідно з даними управління економіки ЛМР у Львові на даний час функціонують 2 213 закладів громадського харчування, а середня зарплата тут складає всього 1282 грн.

«Середня заробітна плата  у сфері громадського харчування є низькою, і це не зважаючи на те, що тенденція розвитку цієї галузі є позитивною: постійно збільшується кількість закладів, постійно є велика кількість туристів і гостей у Львові. До прикладу культурний захід «Ніч у Львові» у липні відвідали більше 20 тис. гостей», – заявила Вікторія Довжик.

Водночас, зі слів в.о. начальника управління економіки ЛМР надходження від цих галузей є катастрофічно маленькими.

 «Ці доходи, які вони декларують, очевидно, є необ’єктивними, є неправдивими, і з цими закладами треба працювати», – заявила Вікторія Довжик.

Для прикладу начальник управління проаналізувала цифри щодо середньої заробітної плати у  великих закладах громадського харчування Львова, зокрема у  ТзОВ» Ресторан «Високий замок» та ТзОВ «Віденська кав’ярня».

Згідно з даними управління, середня зарплата у цих закладах складає 1014 грн у «Високому замку» та 1373 грн у «Віденській кав’ярні», відповідно.

Найнижча середня заробітна плата у Львові у закладі громадського харчування зафіксована у одному із найбільших диско - клубів Львова «Місто», і складає всього 604 грн. 

Також, згідно зі статистикою управління у одній із найпоширеніших у Львові  мережі закладів харчування «Піца Челентано» кельнери, в середньому,  отримують 1010 грн зарплати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук