У Львові з’явився інтернет-ресурс про релігійне життя міста

Управління внутрішньої політики Львівської міської ради сьогодні, 3 липня, презентувало релігійний інтернет-ресурс «Духовна велич Львова». Це унікальний проект, який спочатку функціонував у соціальній мережі Facebook, а тепер перейшов у формат сайту.

Як ідеться в повідомленні прес-служби ЛМР, на сайті буде розміщена інформація про те, чим живуть парафії, як відбувається комунікація духівництва та простих мирян, які питання турбують людей, які події відбуваються в церковному середовищі міста тощо.

Окрім того, редакція сайту намагатиметься залучити різні науково-освітні і культурні середовища до спільної праці, а також акцентуватиме увагу на біографіях священнослужителів, які присвятили життя служінню громаді.

Сайт «Духовна велич Львова» буде корисний для мешканців, адже міститиме інформацію і про Хрещення, Таїнство шлюбу, звичаї християн.

Творцями цього інформаційного ресурсу є спільна праця різних середовищ. Зокрема, це студентство Українського католицького університету, студентство Львівського національного університету імені Івана Франка, студентство духовних закладів міста.

Інтернет-ресурс формують три основні рубрики:

  • «Конфесії» – інформація про храми, єпархії, архієреїв різних християнських конфесій нашого міста тощо;
  • «Новини» – складається з трьох частин: «Новини з єпархій», «Церква в Україні», «Церква у світі»;
  • «Аналітика» – статті, інтерв'ю з духівництвом, релігійними експертами, фахівцями, представниками різних організацій, молоддю про Церкву, погляди щодо релігійної ситуації в нашому місті, державі, світі тощо.

Водночас у рамках роботи інтернет-ресурсу буде організовано відкриті лекторії у храмах про історичне значення та сакральну цінність духовних споруд із залученням науковців або зацікавлених осіб, які зможуть фахово розповісти мешканцям про значення цих споруд.

Адреса сайту в інтернеті: http://velychlviv.com/.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук