У Міненерговугілля не відбулась презентація Концепції реформування вугільної галузі

ЕкономікаК.Л., 28 квітня 20151550

У залі засідань Міненерговугілля сьогодні, 28 квітня, мала відбутися презентація Концепції розвитку та реформування вугільної галузі, однак захід було зірвано. Керівників шахтарських профспілок  не пропустили у приміщення, де мала відбутись презентація.

«Сам пан Мартиненков (перший заступник Міненерговугілля - ред.) звернувся до нас з пропозицією презентувати на засіданні ради лідерів профспілки 28 квітня концепцію реформування вугільної галузі. Ми на це відповіли згодою і повідомили, що із задоволенням його вислухаємо і, можливо, навіть дамо свої пропозиції», - розповів лідер Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Шахтарів, що з’їхались зі всіх регіонів України, обурила така поведінка та ставлення керівництва міністерства до них. «Ми прийняли рішення про призупинення масового виїзду шахтарів з гірничих регіонів для участі в акціях протесту у Києві зважаючи на прохання, що прозвучали з Банкової, Кабінету міністрів, народних депутатів та компанії ДТЕК. Всі просили нас послабити тиск на владу, сісти за стіл переговорів, але тепер ми зрозуміли, що це була наша помилка», - стверджують лідери профспілкових організацій.

Шахтарі сподівались почути від керівництва Міненерговугілля, як Концепція торкається робочих місць, соціального захисту, заробітної праці, можливого переміщення робочої сили. На всі ці запитання від міністра відповіді поки що не отримано, тому лідери профспілок мають намір в найближчий час прийняти рішення, чи розвивати акції протесту далі, чи поновлювати їх через певний час.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук