У Мінінфраструктури погодили фінплан «Укрзалізниці» на 2017 рік

У міністерстві занепокоєні відсутністю у фінплані «Укрзалізниці» системної позиції щодо розподілу 12 млрд грн капітальних інвестицій

Міністерство інфраструктури України погодило проект фінансового плану «Укрзалізниці» на 2017 рік. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, поінформував ЦТС.

Параметри фінплану не уточнюються, але у міністерстві звернули уваги на те, що не побачили системної позиції щодо розподілу 12 млрд грн капітальних інвестицій на розвиток «Укрзалізниці» у 2017 році.

«Фінансовий план є відверто слабким. Він не відображає повною мірою весь спектр напрямків розвитку компанії в наступному році. Фінплан узгоджений в цілому, інакше робота компанії опинилася б на межі зупинки. Однак, ми очікували інший підхід», – заявив міністр, і додав, що він акцентував на необхідності розробки детального та системного фінансового плану ще з вересня поточного року.

Перший заступник міністра інфраструктури Євген Кравцов також залишився незадоволений, зокрема, зазначивши, що процедура планування «Укрзалізниці» залишилася такою ж, якою була 5 – 10 років тому.

«Зберігся радянський підхід до планування: підрозділи «Укрзалізниці» подають плани, їх ріжуть, окремі пункти стверджують і включають в один єдиний фінплан компанії. Це не той підхід, якого ми очікували від нової команди, яка, в першу чергу, повинна ввести європейське бачення розвитку компанії, а не збирати фінплан, як пазли з різних картинок», – сказав посадовець.

Кравцов також зазначив, що викликають багато запитань плани керівництва «Укрзалізниці» щодо закупівлі нових вагонів і локомотивів.

«Оновлення рухомого складу – пріоритетне завдання. Але відсутність системного бачення та плани щодо закупівлі тепловозів замість електровозів викликають більше запитань, ніж дають відповідей», – сказав він.

З Мінінфраструктури проект фінплану спрямований на узгодження в інші міністерства, після чого він буде внесений на розгляд Кабінету мінстрів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук