У Міністерстві окупованих територій назвали підприємства підконтрольні законам України

ЕкономікаРоман Ганкевич, 28 січня 201715131
ПАТ «Алчевськкокс» є частиною корпорації «Індустріальний союз Донбасу»

Українська сторона зберігає контроль над активами державних компаній «Укрзалізниця» та «Укренерго», що залишилися на окупованій території Донбасу а також над підприємствами-експортерами «Метінвестхолдингу» та корпорації «Індустріальний союз Донбасу». Про це в інтерв'ю DT.UA розповів міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш.

За його словами, наявність в ОРДЛО української енергосистеми та підприємств демонструють відмінність неконтрольованих територій Донбасу від ситуації в анексованому Росією Криму.

«Це необхідно розуміти, коли ми хочемо, щоб ці підприємства продовжували працювати, експортувати. А вони не можуть продати продукцію без підтвердження Україною сертифікату походження, це український товар. Сертифікат так просто не отримаєш», - зазначив Черниш.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб також надало виданню перелік українських приватних підприємств-експортерів, які працюють на неконтрольованих територіях (без уточнення обсягів поставок продукції на експорт).

Група компаній «Метінвестхолдинг» (6 874 особи):

  • ПАТ «Єнакіївський металургійний завод» (випускає металопродукцію безперервнолитої заготовки, кутки, швелери, балки, профілі для судно- і машинобудування, а також арматурний прокат для будівництва);
  • СП ВАТ «Метален - сталь»;
  • ЗАТ «Макіївський металургійний завод» (продукція - чавун, сталь і феросплави).

Корпорація «Індустріальний союз Донбасу» (7238 осіб):

  • ПАТ «Алчевськкокс» (продукція: кокс доменний, кокс доменний із трамбованої шихти, горішок коксовий, коксовий дріб'язок, а також супровідна продукція — бензол сирий кам'яновугільний, смола кам'яновугільна, кислота сірчана, амонію сульфат коксохімічного виробництва);
  • ПАТ «Екоенергія»;
  • ПАТ «Алчевський металургійний комбінат» (випускає металургійну і коксову продукцію).

Також зазначається, що серед країн імпортерів корпорації «Індустріальний союз Донбасу» - Білорусь, Болгарія, Угорщина, Німеччина, Єгипет, Колумбія, Литва, ОАЕ, Польща, Росія, Румунія, Саудівська Аравія, Словаччина, Туреччина, Україна, Хорватія, Чехія і Естонія.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія використовує «гуманітарні» конвої для вивезення з окупованих територій Донецької та Луганської областей обладнання цих промислових підприємств.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук