У Мінсоцполітики пояснили механізм перепризначення субсидій на наступний період

ЕкономікаАндрій Стець, 24 липня 20179210
У Мінсоцполітики пояснили механізм перепризначення субсидій на наступний період

Перепризначення субсидій на наступний період здійснюється в автоматичному режимі без необхідності повторного звернення громадян. Про це розповів директор департаменту соціальної допомоги Віталій Музиченко, інформує прес-служба Міністерства соціальної політики.

«Ті громадяни, які отримували субсидію на оплату житлово-комунальних послуг у минулому опалювальному сезоні, автоматично отримують перепризначення державної підтримки. Відповідно, їм не потрібно буде знову йти в органи соцзахисту для її оформлення», – заявив Музиченко.

При цьому виняток становлять лише громадяни, які орендують житло, яким необхідно після закінчення терміну отримання минулої субсидії звернутися в органи соціального захисту населення.

Фахівець розповів також і про порядок дій для тих громадян, які мають значні суми простроченої два місяці заборгованості за спожиті комунальні послуги, і бажають і надалі отримувати підтримку держави у вигляді субсидій.

«Ті, хто мають значну заборгованість за комунальні послуги, і бажають вирішити це питання, можуть звернутися до компаній-постачальників цих послуг для реструктуризації боргу на взаємовигідних умовах. Очевидно, що одержувачам державної підтримки складно сплатити велику суму грошей, тому постачальники послуг зацікавлені в компромісному рішенні, а саме в розбитті суми на частини», – наголосив чиновник.

А тим, хто влітку отримав платіжки з відсутньою субсидією, фахівець порадив звернутися в органи соціального захисту для роз'яснення, і розповів про причини через які це могло статися.

«Після закінчення опалювального періоду суми до оплати в платіжках зменшуються, адже більшу їх частину складають витрати на опалення. Відповідно, разом зі зменшенням суми на оплату послуг, зменшується і сума призначеної субсидії. У кожній конкретній ситуації це зменшення може бути різним, в залежності від частки витрат на опалення, в приватному секторі може становити більше 90 відсотків, тому розмір субсидії, в деяких випадках, може бути навіть нульовим», – пояснив Віталій Музиченко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук