<

У МінЖКГ вимагають якнайшвидшого прийняття законів про скорочення споживання газу

Віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко доручив Держенергоефективності негайно завершити підготовку, узгодження і направити на розгляд необхідні законопроекти та проекти урядових постанов, спрямованих на створення сприятливих умов для скорочення споживання природного газу населенням та бюджетними організаціями.

Про це повідомляє прес-служба віце-прем'єра.

Зокрема, йдеться про законопроекти, які регулюють питання застосування ЕСКО-механізму (термомодернізація будівель бюджетних установ – шкіл, дитячих садків, лікарень), а також проект закону про енергетичну ефективність будівель.

«Крім вже запроваджених механізмів, які дозволяють населенню переходити на використання негазових котлів, які стимулюють теплогенеруючі підприємства переходити на альтернативні види палива, повинні якнайшвидше запропонувати і інші механізми. Зрозуміло, що термомодернізація будівлі є дорогою, і навряд чи ОСББ або бюджетна організація може собі дозволити забезпечити проведення комплексного утеплення будівлі. Завдання Держенергоефективності – запропонувати механізми залучення інвестицій і дешевих кредитів для проведення термомодернізації та відповідно зменшення споживання енергоресурсів», – сказав Зубко.

Віце-прем'єр-міністр також звернув увагу на те, що кожен нормативно-правовий акт, який готується до прийняття у сфері енергозбереження та енергоефективності, повинен враховувати інтереси населення співвласників багатоквартирних будинків, власників індивідуального житла, а також інтереси бюджетних організацій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук