У міськраді Львова нагадали, що з травня субсидії можна отримати за спрощеними умовами

Економіка1 квітня 20157150

З травня 2015 року умови надання житлових субсидій значно спрощені: потрібно подати лише два документи – заяву та декларацію. Про це розповів в.о. начальника управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Ігор Кобрин.

Також скорочено форму заяви та декларації (по одній сторінці). Термін дії субсидії – 12 місяців. Подовження нарахування субсидій на наступний термін відбуватиметься автоматично.

«При оформленні субсидії будуть зняті обмеження щодо майнового стану (окрім одноразової покупки понад 50 тисяч гривень), щодо наявності у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні, щодо здачі в найм житлового приміщення особами, які оформлюють субсидію», - зазначив Ігор Кобрин.

Він наголосив, що органам соцзахисту забороняється вимагати від заявників інші документи, крім заяви та декларації.

«Всі додаткові документи будуть отримані органами соціального захисту у порядку обміну від Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби та ін.», - пояснив чиновник.

Записатись на прийом в «Єдину приймальню» по телефону чи в режимі он-лайн та отримати більше інформації про різні види допомог можна на сайті «Львів соціальний»: http://www.social.lviv.ua.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук