У Москві готують підручник з історії «Новоросії»

КультураДарина Цвях, 9 липня 20143040

У Москві сепаратисти організували «круглий стіл», присвячений розробці підручника з історії «Новоросії». Про це повідомляє Газета.ru.

Появу посібника ще 27 червня анонсував Олег Царьов, який перебуває у всеукраїнському розшуку за вчинення кримінальних злочинів.

Більшість учасників круглого столу склали представники праворадикальних сил з оточення письменника Олександра Проханова.

На засідання також були запрошені російські військові, міліціонери, «теоретик англосаксонської змови»  Ніколай Старіков, директор Інституту країн СНД Константін Затулін, публіцист-сталініст Анатолій Вассерман, історик Олександр Дюков та інші.

За підсумками заходу з'явиться експертна робоча група зі складання підручника. На «круглому столі»  пробували визначити «ідеологію держави», обговорити питання формування ідентичності та системи цінностей республік.

Анонсовано, що до підручника увійде «величезний історичний відрізок від найдавніших часів, а не тільки сучасні події».

За словами представника «Народного фронту Новоросії»  Олександра Зінченка (керівника тітушок під час зимового Антимайдану), ідеологію підручника в першу чергу визначатиме приналежність до російського світу.

«Якщо Росія для нас зараз є свого роду бастіоном традиційних гуманістичних цінностей, то Новоросія являє собою потужний форпост цих цінностей на західному рубежі російської держави», - сказав Зінченко.

Він також наголосив, що «Новоросія є символом торжества російського духу, трудової доблесті і військової честі».

Царьов пообіцяв створити і почати тиражувати підручник до 1 вересня - щоб «устигнути до початку нового навчального року».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук