У Москві повісили «викривальний» банер із портретами діячів культури РФ

У Москві повісили «викривальний» банер із портретами діячів культури РФ
фото Facebook

У Москві на будівлі Будинку книги активісти руху «Главплакат.ру» вивісили банер, на якому зображені поети і письменники Віктор Шендерович, Дмитро Биков, Людмила Уліцька, музиканти Андрій Макаревич та Діана Арбеніна. Поруч з обличчями - стилізований ріг достатку із прапором США та напис: «На їх шиши живете?».

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Андрій Морозов. Користувачі зазначають, що цькування діячів культури у Росії все більше нагадує ситуацію під час сталінських репресій. «Скоро на зборах почнуть вимагати розстрілів... але для початку швейцар не пустить в ресторан ЦДЛ (Центральний дім літераторів)», - пишуть у коментарях до повідомлення.

«Судячи з останніх заяв наших діячів культури думку своїх російських шанувальників вони не цінують. З цього можна зробити висновок, що якщо вони втратять шанувальників у Росії, від них не убуде. Ми хотіли б у них поцікавитися: а чим вони насправді заробляють собі на життя? Явно не творчістю, покликаною радувати тих, хто їх слухає і читає: інакше вони б ставилися з повагою до точки зору цих людей. Тоді чи не тим, що продають свій нажитий на мешканцях Росії «творчий капітал», щоб транслювати на території рідної країни зовсім не дружні їй точки зору? чи не хочуть ці люди зізнатися, що вони приторговують своєю популярністю? ", - йдеться в прес-релізі «Главплаката.ру».

Раніше телевізійна компанія НТВ показала документальний фільм «13 друзів хунти», головними героями якого стали люди, чиї зображення були вивішені на Будинку книги. Також фотографії Андрія Макаревича та інших з'явилися на підлозі туалету Київського вокзалу Москви.

«Главплакат» збирає матеріали під назвою «Чужі серед нас». Там представлені, як пояснюється на сайті, дані на 49 громадян Росії, які є «п'ятою колоною». Окремі розділи сайту присвячені Петрові Порошенку, ситуації на Донбасі тощо.

Нагадаємо, що Будинок книги на Новому Арбаті однією із найбільших та найвідоміших книгарень у Росії. На сайті книгарні жодних коментарів із приводу розміщеного банеру немає.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук