У народних домах Львівщини оновлять технічну базу

СуспільствоОрися Шиян, 15 березня 20162740

На Львівщині оновлять матеріальну базу народних домів. На придбання техніки та сценічних костюмів в рамках обласної програми обласного бюджету передбачено 4770 млн грн. Таке рішення прийняли депутати обласної ради на сесії 15 березня.

Серед народних домів та колективів художньої самодіяльності Львівщини проведуть конкурс, на якому виберуть кращі з них. Переможців забезпечать сучасними технічними засобами на 1,9 млн грн та фінансовою підтримкою в розмірі 600 тис. грн для пошиття сценічних костюмів, передає прес-служба фракції «Об'єднання «Самопоміч».

«Ми не можемо пропорційно розподілити кошти між усіма народними домами, бо це означає нічого не дати і через рік вимагати від культури показників. Не можна роздати кожному по сопілці і вимагати культуру», ‒ зазначила депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Оксана Сафінська.

Також 1,4 млн грн передбачено на закупівлю транспорту для гастролей професійних та аматорських колективів області.

Відповідно до Програми підтримки народних домів, у 2016 році народні доми Львівщини планують активніше розвивати культурне життя – проводити кінопокази, концерти, майстер-класи, зустрічі із відомими людьми та організовувати гастролі мандрівних професійних та аматорських кінотеатрів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук