У наступному році Львівщині доведеться скоротити видатки

Економіка8 грудня 20101410

Попередні розрахункові показники Мінфіну щодо формування видаткової частини бюджету Львівської області передбачають зменшення видатків на галузь освіти на 1,5% у порівнянні з 2010 роком, на 3% - для галузі охорони здоров’я, на 10% - для галузі соціального захисту, на 9% - для культури, на 20% - фізичної культури і спорту. Про це 9 грудня під час наради щодо формування бюджету на 2011 рік повідомив начальник головного управління фінансів Львівської облдержадміністрації Олег Демків.

Щоб виконувати бюджет, за його словами, доведеться провести заходи з оптимізації мереж закладів відповідних галузевих управлінь, та привести штатну чисельність працівників до фінансового ресурсу.

Крім цього, начальникам галузевих управлінь запропоновано звернутися до відповідних міністерств щодо фінансування з державного бюджету загальнодержавних програм, а не обласного. «Додаткові фінансові ресурси на медикаменти для гемодіалізу залучалися цього року за рахунок інших галузей. На нашу точку зору, це має відбуватися за рахунок загальнодержавних програм і ресурсів. Треба це питання агресивніше ставити перед міністерством охорони здоров’я. За інших обставин, якщо це далі буде на обласному бюджеті, галузь буде без видатків розвитку чи без видатків захищених статей», - зазначив О.Демків.

Також пропонується звернутися до міністерства праці і соціальної політики щодо суттєво збільшення фінансування на утримання інтернатів, Центрів реабілітації для інвалідів, виплату винагород людям, що доглядають осіб похилого віку.

О.Демків зазначив, що найбільша проблема – це фінансування органів місцевого самоврядування. Він привів приклад: «Видатки Львівської обласної ради пропонуються в 4,2 млн грн, при тому, що у цьому році було удвічі більше». За його словами, стоїть питання оптимізації чисельності службовців, штатів, видатків на утримання органів.

Планується і перегляд програм, яких є понад 50.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук