У Нацбанку пояснили, як відкривати банківські рахунки українцям з перейменованих міст

У Нацбанку пояснили, як відкривати банківські рахунки українцям з перейменованих міст

Національний банк роз’яснив порядок відкриття рахунків клієнтів, чиї юридичні адреси потрапили під перейменування. Про це йдеться в листі Нацбанку від 27 травня, повідомили «Українські Новини».

У листі НБУ сказано, що банки, відкриваючи рахунки клієнтам, чиє місце проживання зареєстроване за адресою, за якою прийнято рішення про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць, населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць, зміни в адміністративно-територіальному устрої, повинні додавати до справ з юридичного оформлення рахунків відповідні рішення Верховної Ради або органів місцевого самоврядування.

Згідно п. 2.1 гл. 2 інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, банки зобов’язані на підставі офіційних документів ідентифікувати клієнтів – власників рахунків / представників власників рахунків / осіб, які відкривають рахунки на користь третіх осіб, в порядку, встановленому законодавством з питань запобігання та протидії легалізації доходів.

Нагадаємо, за даними Інституту національної пам’яті в Україні станом на 12 травня декомунізовано 688 адміністративно-територіальних одиниць. Залишилося перейменувати 299.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук