У НКРЕ підрахували, на скільки зростуть витрати українців на електроенергію

Для більшості споживачів зміна щомісячного рахунку за електроенергію становитиме від 9 до 38 грн

ЕкономікаАндрій Стець, 1 березня 20177130
З 1 березня в Україні подорожчала електрика

Зростання витрат населення на оплату електроенергії через підвищення тарифів, яке відбулося з 1 березня 2017 року, становитиме від 9 до 38 грн, залежно від щомісячного рівня споживання. Про це під час брифінгу, який був присвячений причинам і наслідкам зростання тарифів на електроенергію для населення, заявив голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕ) Дмитро Вовк, пише УНІАН.

«Для переважної кількості споживачів зміна щомісячного рахунку за електроенергію становитиме від 9 до 38 грн», – сказав він.

Також він пояснив, що для 15% населення, яке використовує до 50 кВт-год (при тарифі 90 копійок/кВт-год) щомісячні видатки зростуть на 9 грн, для 40% побутових споживачів, які використовують від 50 до 100 кВт-год на місяць (при тарифі також 90 копійок/кВт-год) - витрати зростуть на 18 грн, а для домогосподарств, які споживають понад 100 кВт-год на місяць (їх 60%) - збільшення щомісячного рахунку становитиме 38 грн.

Зазначимо, що з 1 березня тарифи на електричну енергію для населення зросли до 0,9 грн/кВт-год при споживанні до 100 кВт-год на місяць і до 1,68 гривні/кВт-год при споживанні понад 100 кВт-год. У той же час, для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу незалежно від обсягів споживання електроенергії тариф становитиме 0,9 грн /кВт-год .

Підвищення відбувається згідно із затвердженим у лютому 2015 року дворічного графіку зростання тарифів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук