У переговорах щодо розширення меж міста є проблеми, - Львівська міськрада

Економіка27 січня 201112350

Розширення меж міста Львова за рахунок приєднання навколишніх сіл зіткнулося з проблемами, через які власники будинків за межами міста не можуть їх приватизувати, - повідомив 26 січня на прес-конференції начальник управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Львівської міської ради Михайло Бокало.

Так, чиновник зазначив, що існують проблеми у переговорах з Рясне-Руською сільською радою, Зимноводівською сільською радою і Пасіки-Зубрицькою сільською радою.

"Пасіки-Зубрицькі – невелика сільрада. Зимноводівська – в процесі переговорів, якщо подивитися на план, то там таким клином врізається у Львів. Однозначно воно має бути львівське", - повідомив Бокало.

"Завдяки тому ми маємо дуже велику проблему, тому що колись людям надавали земельні ділянки – от Нова Білогорща – для будівництва, люди збудувалися, хто встиг – ще тоді приватизував, а зараз вони за межами населеного пункту – як Львова, так і сільської ради – і люди реально не можуть приватизувати земельні ділянки", - додав він.

За його словами, у Новій Білогорщі можна приватизувати будівлі лише за розпорядженням Пустомитівської РДА, а за чинним законодавством житлове будівництво за межами населених пунктів не передбачене.

Загалом біля Львова є 200-300 будинків, що опинилися в такій ситуації, - повідомив чиновник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук