У прокуратурі пояснили причини блокування рахунків Львівської міськради

Рахунки департаменту житлового господарства ЛМР вже розблокували

ЕкономікаОксана Панчишин, 29 квітня 20167420

У прокуратурі Львівської області наполягають, що не причетні до рішення виконавчої служби блокувати рахунки департаменту житлового господарства Львівської міськради. Жодних вимог з боку прокуратури, зазначають у прес-службі відомства, не було, а таке рішення є результатом невиконання департаментом низки судових рішень.

Як роз’яснено в повідомленні, до ГУ Державної казначейської служби України у Львівській області 28 квітня надійшли постанови від органів виконавчої служби про накладення штрафу, стягнення виконавчого збору, витрат на проведення виконавчих дій у зв’язку з невиконанням низки рішень судів, зокрема щодо зобов’язання згаданого департаменту видати спеціальні ордери на вселення у службове житло працівникам прокуратури.

Відтак, відповідно до вимог Постанови Кабміну від 30 січня 2013 року №845, казначейська служба сьогодні надіслала департаменту-боржнику повідомлення про здійснення безспірного списання коштів, також зупинено було проведення операцій по його рахунках. Однак сьогодні ж боржник виділив кошти, що дозволило казначейству провести безспірне їх списання. З огляду на це, усі операції по рахунках департаменту відновлено, повідомили в прокуратурі.

«Відтак, у зазначеній ситуації державна виконавча служба та органи казначейства діяли виключно у межах наданих їм законом повноважень, відповідно до чинного законодавства. Жодних «вимог» у зв’язку із цим прокуратурою не висувалось», – наголошено в повідомленні.

Нагадаємо, як розповів сьогодні під час засідання виконавчого комітету мер Львова Андрій Садовий, виконавча служба на вимогу трьох прокурорів заблокувала розрахунковий рахунок департаменту житлового господарства ЛМР через невиконання рішення суду про надання ордерів на житло прокурорам.

«Суд зобов’язав департамент надати квартири прокурорам. Ми цього не зробили, тому мусимо сплатити штраф 10 тис. грн через невиконання рішення суду. Але всі прекрасно розуміють, що на цьому не закінчиться. Далі будуть ще більші штрафи», – прокоментував ситуацію директор департаменту житлового господарства Юрій Голець.

Додамо, після відмови виконкому ЛМР надати дозвіл прокурорам на приватизацію службового житла, працівників мерії почали викликати на допит у прокуратуру.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук