<

У РФ порушили справу проти опери Вагнера

КультураК.С., 25 лютого 201528240
У РФ порушили справу проти опери Вагнера

Прокуратура Новосибірська порушила справу про адміністративне правопорушення щодо режисера Тимофія Кулябіна у зв'язку з його постановкою опери Вагнера «Тангейзер», на яку поскаржився митрополит Новосибірський і Бердський Тихон.

Опера «Тангейзер» йде в Новосибірському державному академічному театрі опери та балету з грудня 2014 року. Тимофій Кулябін переніс дію опери Вагнера в сучасність, зробивши лицаря Генріха Тангейзера кінорежисером, розповідає видання COLTA.RU.

У лютому митрополит Тихон поскаржився на постановку в прокуратуру, побачивши в ній «приниження почуттів віруючих людей, образу Православної Церкви і розпалювання релігійної ворожнечі».

У документі прокуратури йдеться, що за заявою митрополита Тихона прокуратура провела перевірку, дослідивши матеріали, надані театром та відеозапис вистави.

У результаті перевірки в діях Кулябин виявлені «ознаки адміністративного правопорушення, відповідальність за вчинення якого передбачена частиною 2 статті 5.26 Кодексу РФ про адміністративні правопорушення». Йдеться про «Умисне публічне осквернення релігійної літератури, предметів релігійного вшанування, знаків або емблем світоглядної символіки та атрибутики або їх псування або знищення». Таке порушення карається штрафом в розмірі до 50 тисяч рублів для громадян (до 200 тисяч рублів для посадових осіб) або обов'язковими роботи на строк до 120 годин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук