У Росії вийде книга про оборону Донецького аеропорту

КультураК.С., 17 вересня 20155861
У Росії вийде книга про оборону Донецького аеропорту

Головний редактор видавництва Corpus Варвара Горностаєва повідомила, що має намір видати книгу журналіста американського видання Los Angeles Times Сергія Лойка «Аеропорт», в якій по хвилинах описані події останніх п’яти днів більш ніж 240-денної оборони Донецького аеропорту. При цьому видавець відзначила, що розуміє всі ризики, пов’язані з виходом у Росії роману про російсько-українську війну.

«Я б хотіла видати книгу Сергія Лойко “Аеропорт”. Зараз веду перемовини з автором, агентом на цю тему. І в голові вже уявляю, на якому етапі все почнеться: до типографії, після типографії, магазини не візьмуть…», - цитує Горностаєву Cultprostir. 

У планах видавництва також випуск книги про історію України авторства гарвардського професора-історика Сергія Плохія.

«У нас море книг антиукраїнської спрямованості. Магазини таку літературу прекрасно виставляють на свої полиці. Проте я не пригадую ситуації, коли видавець випустив би книгу документальну або художню, не те щоб проукраїнську, а просто достовірну… Я зараз збираюся видати книгу не про поточні події, а про історію України, написану гарвардським професором-істориком Сергієм Плохієм, і з нетерпінням чекаю, що буде. Оскільки сам факт, що видавництво випускає книгу на українську тематику спокійну, історичну, вивірену, я точно знаю, що щось буде не так», − охарактеризувала поточну ситуацію на російському ринку Варвара Горностаєва.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук