У Росії збанкрутував черговий туроператор, зокрема й через санкції

СвітЛюбко Петренко, 25 липня 20146640
У Росії збанкрутував черговий туроператор, зокрема й через санкції

Російський туроператор «Роза ветров Мир» оголосив про припинення своєї діяльності. Це вже друге банкрутство російської турфірми за тиждень. Нещодавно про своє банкрутство заявила одна з найстаріших російських туристичних фірм «Нева», заснована ще за часів Перебудови.

«У зв'язку з неможливістю виконання своїх зобов'язань перед туристами, туроператор «Роза ветров Мир» змушений оголосити про призупинення своєї діяльності», – подається на сайті фірми. Вона не входила в число потужних російських туроператорів. Нині за кордоном перебуває лише 130 клієнтів фірми, а на найближчі місяці планували відпочинок через неї майже 800 туристів.

Це не порівняти зі статисткою клієнтів «Неви». На момент призупинення діяльності закордоном перебувало близько 6 тисяч клієнтів «Неви», а кількість тих, хто через дії туроператора не зможе відправитися у відпочинок, становить від 17 тис. до 20 тис. осіб.

Серед причин, які призвели до банкрутства турфірм аналітики називають передовсім жорстку конкуренцію на російському ринку туристичних послуг. Водночас багато хто вказує й на опосередкований вплив міжнародних санкцій щодо Росії, запроваджених через її агресивні дії в проти України. Зокрема, йдеться про виведення капіталів закордон, припинення багатьох інвестиційних програм, санкції проти російських банків.

Серед причин банкрутства експерти називають і заборону російським силовикам виїжджати закордон. Справа в тому, що завдяки своїм солідним зарплатам саме ця категорія населення була найкращими клієнтами туроператорів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук