<

У російському Алтаї запроваджено надзвичайний стан через неврожаї

СвітЛюбко Петренко, 6 листопада 201413010
У російському Алтаї запроваджено надзвичайний стан через неврожаї

В Алтайському краї Росії запроваджено режим надзвичайного стану через величезні збитки в агропромисловому комплексі. Про це повідомляє інформаційний портал Газета.ru з посиланням на постанову губернатора Алтаю Олександра Карліна.

У краї почалися перебої в торгівлі гречаною крупою. «В поточному році склалися вкрай несприятливі агрометеорологічні умови. В результаті, за попередньою оцінкою, загинуло понад 500 тисяч га сільськогосподарських культур. Збитки за прямими витратами сягнули близько 1,5 млрд рублів», - йдеться в постанові.

Главам адміністрацій муніципальних районів і міських округів рекомендовано спільно з керівниками сільгосппідприємств вжити комплекс заходів щодо зниження наслідків негативного впливу несприятливих агрометеорологічних умов.

Влада краю має намір звернутися в Міністерство сільського господарства для проведення оцінки завданих збитків та до уряду Росії з проханням про відшкодування господарствам частини втрат, пов'язаних із загибеллю врожаю. На частку регіону припадає 40% виробленої в країні гречки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук