У Санкт-Петербурзі демонтували пам’ятник Стіву Джобсу після заяви Тіма Кука

КультураКатерина Сліпченко, 3 листопада 20146860

У Санкт-Петербурзі пам'ятник Стіву Джобсу у вигляді гігантського iPhone був демонтований після заяви нинішнього глави Apple Тіма Кука про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію. Демонтаж пам'ятника, встановленого минулого року у дворі Технопарку Науково-дослідного університету інформаційних технологій, було проведено з ініціативи власника, глави корпорації ЗЕФС Максима Долгополова. Про це повідомило Радио Бизнес.FM із посиланням на прес-службу ЗЕФС.

Як зазначено в повідомленні, пам'ятник був ліквідований на виконання закону про заборону пропаганди гомосексуалізму серед неповнолітніх. Крім того, свою роль зіграли викриття колишнього співробітника Агентства національної безпеки США Едварда Сноудена, котрий стверджував, що продукція Apple передає дані своїх власників американським спецслужбам.

Коментуючи демонтаж двометрового iPhone, Долгополов заявив, що не виключає його повторної установки за умови, що з гігантського апарату можна буде послати повідомлення в США про відмову від апаратів Apple. Глава компанії закликав користувачів «яблучної» техніки перейти на продукцію інших фірм.

Керівник ЗЕФС також заявив, що, встановлюючи iPhone в пам'ять про померлого Стіва Джобса в 2013 році, ініціатори «купилися» на легенду про геніального програміста, котрий створив компанію, але не підозрювали про те, що історія успіху Apple була «ширмою для спецоперації АНБ США» . Долгополов стверджує, що західні партнери підтримують його вчинок, оскільки «агресивна політика США та їхніх спецслужб викликають невдоволення у всьому світі».

Пам'ятник засновникові Apple Стіву Джобсу був встановлений у дворі НДУ ІТМО в січні 2013 року.

 

 

 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук