У саундтреку серіалу «Чорнобиль» використали композицію у виконанні львівського хору «Гомін»

Композицію «Вічная пам'ять» записували у церкві святого Лазаря

КультураАліна Бекерук, 5 червня 20190
Львівський муніципальний чоловічий хор «Гомін»

Львівський муніципальний чоловічий хор «Гомін» виконав одну з композицій із саундтреку до серіалу «Чорнобиль». Композиція, яка звучала в останній серії фільму, називається «Вічная пам’ять». З пропозицією записати її до хору звернувся представник авторів серіалу.

«Серіал вже був на етапі завершення і продюсерам серіалу був потрібний чоловічий хор, який би швидко записав цей трек. Ми одразу ж зголосились, швидко зібрались у церкві святого Лазаря та за годину записали композицію «Вічная пам'ять», — розповів художній керівник муніципального хору «Гомін» Руслан Ляшенко.

Як уточнив ZAXID.NET хормейстер муніципального хору «Гомін» Петро Швайковський авторам серіалу був потрібен саме хор з України.

«Вони знайшли нас, тому що хотіли, власне, хор з України, який міг би передати ці голоси, які були у композиції. Він до нас звернувся з пропозицією, і ми погодилися на цей проект. Він нам дав нотний матеріал, щоб ми все записали», - розповів Петро Швайковський.

За словами хормейстера, композицію вони записали за символічну оплату. Однак суму, яку отримав хор, Петро Швайковський не назвав. Саундтрек до фільму можна прослухати на YouTube.

Львівський муніципальний хор «Гомін» був заснований 1988 року як чоловічий аматорський хор при відділенні музично-хорового товариства України у Львові. З 2003 року колектив отримав статус професійного. Колектив є лауреатом багатьох регіональних, національних та міжнародних конкурсів.

Прем'єра британо-американського серіалу «Чорнобиль» відбулась 6 травня цього року. Остання, п'ята серія, вийшла в ефірі HBO 3 червня. Серіал створений американським каналом HBO та британським Sky Atlantic.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук