У Східниці на Львівщині інвентаризують мінеральні джерела

ЕкономікаОрися Шиян, 5 квітня 20161
У Східниці на Львівщині інвентаризують мінеральні джерела
фото wikipedia
Джерело мінеральної води у Східниці

У Східниці цьогоріч планують інвентаризувати родовища з мінеральною водою. Оскільки курорт має значний рекреаційний потенціал та вигідне територіальне розташування, це допоможе збільшити фінансові надходження від експлуатації джерел.

Об’єм розвіданих вод Східницького родовища типу «Нафтуся» на сьогодні становить понад 64 метрів кубічних на добу. А це майже у 1,5 рази перевищує запаси курорту Трускавець. Проте сьогодні не всі вони доступні для відвідувачів, розповіла на засіданні робочої групи з напрацювання пропозицій соціально-економічного, інвестиційного та рекреаційного розвитку смт Східниця заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак, передає прес-служба Львівської ОДА.

У Східниці також визначать чіткі межі селища і активізують продаж вільних земельних ділянок для нових інвестпроектів.

Окрім цього, надходження до бюджету Східниці планують збільшити від результатів діяльності суб’єктів підприємництва, розвитку туристичної сфери та експлуатації мінеральних джерел.

Курорт Східниця на Львівщині відомий своїм бальнеологічним курортом та мінеральними водами. У Східницькому родовищі мінеральних вод сьогодні налічується 38 джерел і 17 свердловин з різним хімічним складом мінеральної води. Для відвідувачів доступні води з 10 джерел і трьох свердловин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук