Східниця може стати курортом державного значення

Володимир Балита, 4 липня 20130
Східниця може стати курортом державного значення
фото shidnitca.com
Східниця

У Львівській області Східниця може отримати статус курорту державного значення. Зараз на рівні селища і області триває підготовка матеріалів, на основі яких відповідний законопроект розгляне Верховна Рада України.

Про це ZAXID.NET повідомила начальник відділ туризму та промоції Львівської ОДА Оксана Погорілко.

За її словами, цей статус надасть додатковий позитивний імідж місту. Він свідчить про те, що до Східниці є посилена увага з боку держави. «Такий статус значно покращить туристично-рекреаційну привабливість курорту. Крім того, має зрости інвестиційна привабливість», - пояснила Погорілко.

Також це активізує реформування туристично-рекреаційної сфери, впровадження нових методів надання послуг – відпочинкових, оздоровчих, готельно-ресторанних, туристично-екскурсійних.

Також це дасть можливість отримати додаткові фінансування на покращення інфраструктури міста.

Водночас статус посилить контроль за збереженням лікувальних ресурсів на території Східниці. Крім того, продаж або оренда землі на цій території потребуватиме погодження з Києва.

«Є і якісь виклики, які виникнуть з присвоєнням такого статусу. Буде заборонено будівництво нових промислових об’єктів, буде неможливо розвивати галузі промисловості, які можуть негативно вплинути на якість мінеральних джерел. Зараз готуються документи, графічні матеріали, потрібно ще провести чимало експертиз, аналізів води, земельних вимірів. На це може піти кілька місяців і великі кошти», – стверджує чиновниця.

«Ми надіємося, що цього року посунеться робота у цьому напрямку. Можливо, депутати ще не затвердять, але нам головне подати матеріали до законопроекту», – додала начальник відділ туризму та промоції Львівської ОДА Оксана Погорілко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук