У Школі управління УКУ запустили стипендіальну програму для ветеранів АТО

Презентація стипендіальної програми для ветеранів АТО від Школи управління УКУ

У Школі управління Українського католицького університету (УКУ) запускають стипендіальну програму MPA Honor Scholarship для демобілізованих учасників АТО. Проект організували УКУ та Western NIS Enterprose Fund (WNISEF). Про це повідомила президент і виконавчий директор WNISEF Ярослава Джонсон під час прес-конференції 10 травня.

За цією програмою ветерани АТО здобуватимуть рівень магістра з публічного адміністрування (МПА). У наборі на 2016-2017 навчальний роки планують взяти на навчання 25-30 студентів, приблизно п’ять із яких будуть учасниками АТО.

«Стипендія покриватиме до 100% вартості навчання, включно із проживанням, харчуванням і логістикою. Розмір стипендії буде визначатися після етапу відбору та інтерв’ю», – повідомив програмний координатор WNISEF Андрій Сорохан.

Учасниками програми можуть стати громадяни України, які мають статус учасника АТО, вищу освіту (диплом бакалавра), мають управлінські навички і бажання працювати у сфері державного управління. Також необхідно володіти англійською мовою на рівні, достатньому для навчання за програмою. Документи прийматимуть із 15 червня до 1 серпня.

Навчання за програмою розпочнеться вже у вересні 2016 року і триватиме 18 місяців.

За словами директора School of Public Management УКУ Павла Шеремети, безпосередньо навчання відбуватиметься лише три дні на місяць. Решту часу вони відпрацьовуватимуть теорію на конкретних кейсах із певного міста, області чи компанії, спілкуючись із представниками міської, обласної влади та представниками бізнесу. Завдяки такій формі навчання деякі студенти одразу знаходять роботу.

«З тієї групи, яка зараз навчається, 3 людей вже під час навчання почали працювати у департаменті залучення інвестицій Львівської обласної державної адміністрації. Один із учасників навіть став кращим працівником ЛОДА за 1 квартал 2016 року», – зазначив Павло Шеремета.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук