40 чиновників львівської мерії на чолі із Садовим пішли в школу управління

ЕкономікаАК, 27 квітня 201512010
40 чиновників львівської мерії на чолі із Садовим пішли в школу управління
фото УКУ

Близько 40 високопосадовців львівської міськради на чолі з міським головою та його заступниками почали навчання за першою програмою управлінського розвитку від Школи управління Українського католицького університету. Шестимісячний навчально-практичний курс розрахований спеціально для чиновників вищої ланки управління ЛМР.

Перший модуль навчання розпочався із трьох сесій на програмі «Місія нездійсненна?» від провідного бізнес-мислителя світу Адріана Сливоцького, яку він провів у Львівській бізнес-школі, повідомив 27 квітня прес-центр УКУ. Також у рамках модуля державні управлінці розпочали курс «Менеджмент і стратегія» від керівника Школи управління УКУ Павла Шеремети, екс-міністра економічного розвитку та торгівлі України.

За словами керівника прес-служби ЛМР Христини Процак, участь у першому модулі навчання взяли близько 40 посадовців з мерії. Окрім міського голови та його заступників, за навчальні парти сіли всі начальники управлінь міськради, а також директори найбільших комунальних підприємств міста.

Як зазначається у повідомленні прес-центру УКУ, під час першого ж навчального дня мер Львова Андрій Садовий заявив, що усі проекти, які управлінці розробляють і втілюють у Школі управління, повинні бути впроваджені протягом наступних шести місяців у місті.

Протягом шести місяців на програмі розвитку учасники працюватимуть над розробкою і втіленням інноваційних, високоціннісних, низькозатратних проектів стратегічного розвитку міста Львова. Навчальна програма складається з таких курсів: «Менеджмент і стратегія», «Управління проектами», «Розуміння клієнта/користувача», «Управління людьми», «Фінанси», «Комунікація».  

За словами декана Львівської бізнес-школи Софії Опацької,  навчання для чиновники мерії триватимуть протягом півроку у формі дводенних (п’ятниця-субота) модулів раз в місяць.

«Учасники цієї програми працюватимуть над реальними ініціативами і проектами, які вони мають намір і змогу втілити у Львові», - сказала ZAXID.NET Софія Опацька.

«Навчитися менеджменту у аудиторії неможливо. Ми всі вчимося менеджменту там, де безпосередньо управляємо. На програмі у центрі уваги буде управлінський досвід кожного учасника і пошук можливостей: як цей досвід і нові знання можна використати у впровадженні інноваційних, високоціннісних, низькозатратних проектів стратегічного розвитку міста», - вважає керівник Школи управління УКУ Павло Шеремета.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук