У Словаччині покажуть роботи митців, які побували в полоні «ДНР»

КультураК.С., 5 квітня 20160
У Словаччині покажуть роботи митців, які побували в полоні «ДНР»

28 квітня у словацькому місті Кошиці відкриється виставка «Культура і конфлікт: Ізоляція у вигнанні», яку організовує український фонд культурних ініціатив«Ізоляція». Вона пройде в арт-центрі Tabačka Kulturfabrik.

Цю виставку називають інформаційною, оскільки вона розкриває історію донецького фонду «Ізоляція», територія якого була захоплена терористами самопроголошеної Донецької Народної Республіки в червні 2014 року.

Експозиція складається з робіт українських художників, які досліджують тему конфлікту на Сході України. Це документальні фотографії й відео, а також інтерв’ю митців і громадських діячів, які перебували в полоні ДНР.

Однією з центральних робіт виставки є інсталяція «Картковий будинок» художникаСергія Захарова, який зобразив представників Донецької Республіки героями гральних карт. «Цей будинок рухне, щойно головна карта – джокер із зображенням Владимира Путіна –  покине гру», – пояснюють в «Ізоляції». Її автор, Сергій Захаров, показував цю роботу у Львові. 

Виставку «Культура і конфлікт: Ізоляція у вигнанні» вже представляли в Парижі, Празі, Аугсбурзі та Берліні.

Словацький арт-центр Tabačka Kulturfabrik, де її покажуть цього разу, так само, як і фонд «Ізоляція», є членом європейської  організації Trans Europe Halles. Центр розміщується в будівлі колишньої тютюнової фабрики. «У нас з ними подібна історія щодо ревіталізації промислових зон», – кажуть представники «Ізоляції».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук