У США адвокат придбав фото, на якому ймовірно зображений знаменитий злочинець Дикого Заходу

Фото, яке він купив на блошиному ринку за $10, може коштувати мільйони

КультураРоман Ганкевич, 23 листопада 201713600
У США адвокат придбав фото, на якому ймовірно зображений знаменитий злочинець Дикого Заходу
фото Frank Abrams
Другий зліва - ймовіно Біллі Кід, а крайній справа - його друг Пет Гаррет

Фото, яке американський адвокат придбав на блошиному ринку, може виявитися рідкісним зображенням знаменитого злочинця Дикого Заходу Біллі Кіда і коштувати мільйони. Про це пише BBC.

Як зазначається, Френк Абрамс купив цей феротип (один із типів ранніх фотографій - зображення на тонкому листі металу) біля міста Ешвіл у Північній Кароліні за 10 доларів. Відтоді знімок кілька років висів у кімнаті, яку він здавав в оренду.

Біллі Кід, або ж Малюк Біллі - це відомий злочинець ХІХ століття, який став легендою Дикого Заходу. Історики кажуть, що на цьому знімку він, можливо, позує разом зі своїм майбутнім вбивцею, шерифом Петом Герретом.

Юрист вирішив показати знімок експертам музею Біллі Кіда в Нью-Мексико після того, як у 2015 році побачив передачу про інше фото, на якому Біллі Кід грає в крокет. Знахідку тоді оцінили у $5 млн. Це змусило Френка Абрамса вивчити власний знімок. За кілька років він почав підозрювати, що один із п'яти чоловіків на фото може бути Патом Гарреттом. Це друг Кіда, який згодом став шерифом і, за чутками, у 1881 році застрелив злочинця.

Фото Френка Абрамса датоване 2 серпня 1880 року. Знімок вивчили кілька експертів. Один із них, Вільям Даннівей, сказав New York Times, що фото, імовірно було зняте між 1875 і 1880 роком. Він разом із іншим фахівцем дійшов думки, що на ньому справді можуть бути зображені Біллі Кід і Гарретт. Іще один експерт зробив висновок, що підпис на фото схожий із почерком Гарретта на 10 інших документах.

Біллі Кід народився у Нью-Йорку. Вперше вбив людину, коли йому було вісімнадцять років. Вважається, що він вбив двадцять одну людину, але фактична кількість наближена до дев'яти (чотирьох він убив сам, п'ятьох — з чужою допомогою). Біллі Кід не був широко відомий при житті. Він став легендою через рік після смерті, коли його вбивця, шериф Пет Герретт, опублікував сенсаційну біографію злочинця під назвою «Справжнє життя Біллі Кіда». Саме з подачі Геррета Біллі Кід став одним із символів Дикого Заходу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук