У Львові відомі чоловіки постали в жіночих образах у фотопроекті «Чоловік про жінку»

Фотограф і психолог Інна Шинкаренко продемонструвала дуальність людини

Головні новини Львова 22.11Оксана Сенишин, 22 листопада 2017, 15:00 2066 0

У «Зеленій канапі» на вул. Вірменській – інтригуючий фотопроект Інни Шинкаренко «Чоловік про жінку». Її герої дозволили собі на мить зректися свого чоловічого начала і стати жіночними.

На одному фото знаний актор Микола Береза – серйозний чоловік, на іншому – звабливий, наче жінка. А от директор Палацу мистецтв Юрій Гнатковський, якби народився жінкою, шаленів би від романтики. Це авантюрний проект, де успішні чоловіки, львів’яни та кияни, постають одночасно в чоловічому та жіночому образах. Адже, як відомо з психології, всі ми дуальні. І лише придушуємо в собі прояви, притаманні протилежній статі.

«Авторка світлин Інна придумала мені підвести очі. І бігуді зі собою для мене принесла. Я не маю власних бігудів, не думайте нічого такого про мене», – пожартував герой світлини, фотограф Костя Смолянінов.

Костянтин зізнається: у нього рімейк на фото американки Діани Арбус «Молодий чоловік у бігудях», яку та зробила ще в 60-их роках.

«Якби можна було ще раз попробувати сфотографуватися, я би спробував бути бабцею», – додав Костя Смолянінов.

Проект про те, якою жінкою були би вони, якби народилися не чоловіками. Або про те, яка жінка для них є ідеалом. У проекті взяло участь 15 чоловіків. Ще з десяток – відмовилися.

«Насправді, щоби показати таку слабинку, треба бути дуже сильним чоловіком», – пояснила авторка проекту Інна Шинкаренко.

«Моє жіноче єство на фотографії прикривається, наче якесь дуже таємниче, скромне. Але насправді я просто прикривав бороду. Я думаю, що жінка, яка «живе» в мені, така досить активна і досить пробивна. Ну, як українські жінки», – пожартував ще один герой світлин художник Сергій Петлюк.

Над цією темою Інна працювала два роки. Почала відразу після попереднього свого фотопроекту, коли жінки демонстрували в собі чоловічі риси. Виставка триватиме майже місяць, до 17 грудня, а далі помандрує Україною.

«У нас прекрасні чоловіки в Україні, найкращі. Дуже чутливі і ніжні. І мені це теж дуже сподобалося. Але вони це маскують, бо це неприйнятий у суспільстві формат «ніжний чоловік». Проте вони насправді такими є», – пояснила авторка проекту Інна Шинкаренко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук